Tüm Masözleri görmek için tıkla 

Kendi evinizin rahatlığında kaliteli masaj hizmeti almak için web sitemizdeki masöz uzmanlardan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sertifikalı masözler hem hizmet hem de eğitim alanında gerekli olan uygulamaları alan kişilerdir. Yapılan araştırmalar insanlar arasında sevgi ve sadakat sağlayan hormon olarak tanımlanan oksitosin hormonunun masaj ile birlikte arttığını gözlemlenmiştir. Hormon seviyesinde yaşanan artışlar kişilerin birbirlerine karşı olan hislerinin ve sevgililerinin haz noktasına ulaştığını da göstermiştir. Kişilerde bu hormonun aktif olarak fazla olması tek eşlilik süreçlerinde de etkili olmaktadır.

Evde masaj hizmeti veren masöz nasıl bulunur sorusu günümüzün en kaliteli masaj hizmeti veren adres araştırmaları arasında bulunuyor. Masaj yapılması bedene değer verdiğini de göstermektedir. Kişinin kendi bedenine saygı ve değer göstermesi için masaja yönelmesi kasların rahatlamasında ve vücutta oluşan tüm ağrıların azalmasına etkili olmaktadır.

Evde Masaj Terapistleri

Masaj terapistleri ile cilt ve yüz masajları da yapılmaktadır. Cilt sorunları hemen herkes tarafından giderilmeli istenilen ve pürüzsüz cilde sahip olma aşamasında çeşitli maskeler kullanılmasına neden olan sorunlardan biridir. Kadınlar tarafından özellikle bu konular en hassas ve ciddiye alınan konular arasında bulunmaktadır. Masajın bilinen faydaları arasında ciltte bulunan kalıcı yara izlerinin belirtilerinin azaltılmasında ve cilt kırışıklarının %99 oranında azalmasına etkili olan uygulamaları içermektedir. Yüz masajları da yapılan yaygın masajlar arasında bulunmaktadır.

İstanbul masöz uzmanları cilt masajlarının yapım aşamasında hassas çalışma göstermektedir. Masaj yapılan bölgede ve cilt yüzeyinde uyarılar alanlarda daha fazla kolajen salgılanması yapılır. Kolajen hormonu cildin yenilenme ve tazelik kazanmasında etkili olan hormon türüdür. Cilt masajlarının ile uzun süre boyunca etkileri hala görülmeye devam edilecektir. Yara izlerinin kapanmasına ve onarılmasını yardımcı olan teknikleri içeren masaj her alanda faydalı bir uygulamadır.

Güzel bir yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir